Node History (1.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: new
sv: nytt

en: Core
sv: Kärna

en: History
sv: Historik

en: New comments
sv: Nya kommentarer

en: About
sv: Om

en: exposed
sv: exponerad

en: The number of new comments on the node.
sv: Antalet nya kommentarer till noden.

en: Has new content
sv: Har nytt innehåll

en: Link this field to new comments
sv: Länka detta fält till nya kommentarer

en: Check for new comments as well
sv: Kontrollera även för nya kommentarer

en: New comment count
sv: Antal nya kommentarer

en: Show a marker if the content is new or updated.
sv: Visa en markering om innehållet är nytt eller uppdaterat.

en: Show only content that is new or updated.
sv: Visa enbart innehåll som är nytt eller uppdaterat.

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
sv: Antalet kommentarer som lagts in på ett objekt sedan läsaren senast visade det.
