HMS Field (2.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: On
nl: Aan

en: Format
nl: Opmaak

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Off
nl: Uit

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: second
nl: tweede

en: seconds
nl: seconden

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: day
nl: dag

en: hour
nl: uur

en: weeks
nl: weken

en: About
nl: Over

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Natural language
nl: Natuurlijke taal

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.
