HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Format
sk: Formát

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Off
sk: Vypnúť

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: weeks
sk: týždne

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
