HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: On
sv: På

en: week
sv: vecka

en: Separator
sv: Avskiljare

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Off
sv: Av

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: second
sv: andra

en: seconds
sv: sekunder

en: minute
sv: minut

en: minutes
sv: minuter

en: day
sv: dag

en: hour
sv: timme

en: weeks
sv: veckor

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.
