HMS Field (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: Separator
et: Eraldaja

en: Off
et: Väljas

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: About
et: Programmist

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
