HMS Field (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: On
sv: På

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Off
sv: Av

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: About
sv: Om

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.
