HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: On
fa: روشن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Off
fa: خاموش

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: About
fa: درباره

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Placeholder
fa: جایگذار
