HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Format
is: Stílsnið

en: Separator
is: Skilja

en: Off
is: Af

en: Input format
is: Inntakssnið

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
