Holy - atomic theme (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
