Holy - atomic theme (2.0.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
