Holy - atomic theme (2.0.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
