Holy - atomic theme (2.0.0-alpha11) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
