Holy - atomic theme (2.0.0-alpha11) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
