Holy - atomic theme (2.0.0-alpha11) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
