Holy - atomic theme (2.0.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Menu
fa: قائم

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
