Holy - atomic theme (2.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
