Holy - atomic theme (2.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Highlighted
he: מובלט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
