Holy - atomic theme (2.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു
