Holy - atomic theme (2.0.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
