Holy - atomic theme (2.0.6) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه
