Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search users
af: Soek gebruikers
