Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Menu
bg: Меню

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Search users
bg: Търсене на потребители

en: Search content
bg: Търсене на съдържание
