Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Menu
de: Menü

en: Page title
de: Seitentitel

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Search users
de: Benutzer suchen

en: Search content
de: Inhalt durchsuchen

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Header menu
de: Kopfzeilenmenü

en: Navbar
de: Navigationsleiste

en: Site branding
de: Branding der Website

en: User account menu
de: Benutzermenü
