Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Search users
dz: ལག་ལེན་པ་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Search content
dz: ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་འབད་
