Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Search users
eu: Erabiltzaileak bilatu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
