Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Menu
fa: منو

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Search users
fa: جستجوی کاربران

en: Search content
fa: جستجوی محتوا

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
