Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Menu
fi: Valikko

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Search content
fi: Hae sisältöjä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
