Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Main navigation
fil: Pangunahing paglalayag
