Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Search users
fr: Rechercher des utilisateurs

en: Search content
fr: Rechercher dans le contenu

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Navbar
fr: Barre de navigation

en: Site branding
fr: Identité du site

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
