Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Menu
gl: Menú

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Search users
gl: Buscar usuarios

en: Search content
gl: Buscar contido

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio
