Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
