Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Menu
ja: メニュー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Copyright
ja: 著作権

en: Search users
ja: ユーザーの検索

en: Search content
ja: コンテンツの検索

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
