Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan
