Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Search users
sv: Sök användare

en: Search content
sv: Söka efter innehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Header menu
sv: Sidhuvdmeny

en: Hero
sv: Herobild

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
