Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Menu
tr: Menü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Search users
tr: Kullanıcıları ara

en: Search content
tr: İçeriği ara

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Header menu
tr: Başlık menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
