Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Search users
lv: Meklē lietotājus

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
