Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Menu
ru: Меню

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Search users
ru: Поиск пользователей

en: Search content
ru: Поиск по содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: visible
ru: видимый

en: Hero
ru: Кадр-герой

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
