Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Menu
ar: القائمة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Search users
ar: ابحث عن المستخدمين

en: Search content
ar: البحث ضمن المحتوى

en: visible
ar: ظاهر
