Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Menu
be: Меню

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Search users
be: Пошук карыстальнікаў

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
