Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Menu
bs: Meni

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: User account menu
bs: Korisnički meni
