Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Search users
da: Søg brugere

en: Search content
da: Søg indhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: visible
da: synlig

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
