Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Search users
et: Otsi kasutajaid

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: visible
et: nähtav

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
