Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Search users
pl: Szukaj użytkowników

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: visible
pl: widoczny

en: Header menu
pl: Menu nagłówka

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
