Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Menu
ro: Meniu

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Search users
ro: Căutare utilizatori

en: Search content
ro: Căutare conţinut

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: visible
ro: vizibil

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
