Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Search users
sk: Vyhľadávanie používateľov

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: visible
sk: zobrazené

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: User account menu
sk: Používateľské menu
