Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
