Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Menu
te: మెనూ

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Search users
te: వాడుకరులను వెతకండి

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
