Holy - atomic theme (8.x-1.11) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
