Holy - atomic theme (8.x-1.11) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ
