Holy - atomic theme (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Tabs
cs: Záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
